Picture of Тетяна Федак
Новини вересня
Автор Тетяна Федак - вівторок 18 вересень 2012 08:55
 

Шановні Батьки,

Знову маю можливість привітати усіх Вас з успішним і таким багаточисельним початком нового навчального року та побажати приємних навчальних днів.

22 вересня о 9:15 відбудуться Загальні батьківські збори в приміщенні старшої школи. Просимо усіх батьків прийти на зібрання.

29 вересня у школі під час уроків буде проводитись трипільська виставка та майстерня з усіма класами від 1-го-по11-ий. Наші діти зможуть детальніше ознайомитися з особливостями трипільського орнаменту та іншими українськими традиціями, початки яких сягають в глибоку давнину. Вони також будуть навчатися виготовляти вироби з глини власними руками. Велике прохання до всіх батьків попіклуватись, щоб кожна дитина в цей день принесла зі собою до школи кольорові олівці та кретки. Вартість виставки та майстерні- $ 5.00 з кожного учня.. Прохання здати гроші вчителю вашої дитини до 22 вересня.  

В суботу 6 жовтня наша Рідна школа Українознавства буде закрита в звязку з Всеукраїнською вчительською конференцією. Це дасть можливість нашим вчителям активніше прийняти участь у запланованому засіданні.

Цього року Комітет поширення правди про Голодомор проводить Конкурс українських організацій та шкіл на тему Геноциду проти нашого народу. Ми, як одна зі шкіл українознавства, погодились прийняти участь у цьому заході. Від імені директора школи звертаюсь до Вас, шановні батьки, активно приєднуватись до нас з цікавими пропозиціями і допомогти нам організувати день пам ’ яті жертв Голодомору якнайкраще.

З повагою,

Директор школи

Тетяна Федак.