Picture of Тетяна Федак
10вересня- початок 2016-2017 навчального року
Автор Тетяна Федак - п'ятниця 9 вересень 2016 07:26
 

 

ШАНОВНІ БАТЬКИ, УЧНІ, ВЧИТЕЛІ!

Рідна школа Українознавства розпочинає роботу в цю суботу  10 вересня. Просимо прийти до школи на 8:30 год. зранку. Учні та вчителі повинні бути одягнені у вишиванки. Урочисте привітання з початком навчального 2016-2017 року розпочнеться о 8:45 год. біля входу в приміщення молодшої школи. В 9:00 год. ранку  запрошуємо всіх на молебень до церкви  Св. Миколая  за здоровя учнів, вчителів та успішний навчальний рік у Рідній школі.

Після закінчення молебні батьки з дітьми-учнями запрошуються в класи на відкритий перший урок. Просимо всіх батьків повернутись до школи в 12:00 на Загальні Батьківські Збори.  Навчання в школі  в цю суботу закінчиться, як завжди, о 1:15. Діти повинні принести собі перекуску.

Нагадуємо про правила паркування біля школи. Дуже просимо не заїжджати машинами під саму шкільну будівлю,  а зупинитись поза церквою. Впевнена, що безпека наших дітей є дуже важливою як для нас вчителів так і для вас батьків.

Якщо хтось по певних причинах ще не зареєстрував дитину/дітей в школу, просимо зголоситися  до директора, перед тим як відправити дітей в класи. Без  проведеної наперід реєстрації, учні не будуть прийняті в класи і допущені до уроків.

17 вересня навчання в школі не буде. 18 вересня запрошуємо всіх на Фестиваль , який організовує церква Св. Миколая.

З нетерпінням  чекаємо на  вас. До зустрічі в суботу.

 З повагою,

Директор школи Тетяна Федак.