Picture of Тетяна Федак
Події в Рідній школі Украінознавства .
Автор Тетяна Федак - вівторок 25 жовтень 2016 08:30
 
Дорогі батьки, вчителі та учні!

29 жовтня Рідна школа Украінознавства буде святкувати День Осені. В цей день діти молодших класів ( садочок до 6 класу ) можуть прийти одягнені в маскарадні костюми зі самого ранку. Навчання в школі в цей день буде проводитись за звичайним розкладом. Підчас обіду та перерви школа планує пригощати діточок солодощами. Просимо батьків, діти яких мають до чогось алергію, пригадати про це вчителям ваших дітей. Учні повинні також принести свою перекуску до школи.

Для учнів 7-11 класів 29 жовтня буде проведена презентація Петриківського розпису. Діти ознайомляться з технікою малювання цього розпису та будуть мати проведену майстерню по даному народному розпису.

5 листопада учні 4,5 та 6 класів мають заплановану подорож в Український Музей в Ню Йорку на виставку " Символи Украіни". Вартість $8.00 за кожного учня. Прохання принести оплату в цю суботу 29 жовтня.Автобус від'їжджає від будівлі школи о 8:30. Просимо не запізнюватись.

12 листопада о 9:00 запрошуємо всіх на спільну молитву за упокій душі п. Яцикевича, який присвятив десятки років нашій школі, виховав не одне покоління українців у нашій околиці.


Директор школи,
Тетяна Федак.
Найкращі вітання