Picture of Тетяна Федак
МАЛИЙ ТЕАТР
Автор Тетяна Федак - п'ятниця 3 серпень 2018 07:35
 
Вітаємо переможців конкурсу "МАЛИЙ ТЕАТР"- 10 клас, керівник Інна Данилюк

IMG9555271.jpg (640×480)

Переможці конкурсу, нагороджені призам и компанії Meest-America

Дотримуючись доброї традиції, компанія Meest-America за підтримки свого офісу в Кліфтоні успішно підтримали творчий конкурс у Рідній школі українознавства в Пасейку, в Ню Джерзі. Цього року в конкурсі брали участь учні усіх класів від садочку до десятого класів. Темою творчого випробування для школярів цього року став «Малий театр». Кожен клас готував маленьку виставу-казку на довільну тему і щосуботи учні мали змогу подивитися й оцінити театральні виступи. Виступи усіх класів були чудовими. Учні інсценували як українські народні казки, так і твори відомих письменників. Деякі класи створили свої оповідання, а самі маленькі- дітки садочку зі своїми вчителями Мариною Гаврильчук та Діаною Бик потішили всіх композицією « Улюблені герої казочок».
Та у підсумку перше місце здобули учні 10 класу під керівництвом Інни Данилюк, класного керівника й учителя історії. Вони перемогли завдяки цікавій постановці, творчій грі та креативним костюмам. Призи були не менш захоплюючими: компанія
Meest-America подарувала переможцям ноутбук, який клас буде використовувати в наступні навчальні роки, та подарункові картки, а також влаштувала маленьке святкування з піцою та напоями.

Директор Рідної школи Тетяна Федак від імені вчителів ти учнів подякувала спонсорам конкурсу за фінансову підтримку та висловила велику надію на співпрацю. В наступному навчальному році школа у Пассейку готується до проведення конкурсних виступів на тему «Я і Україна».

Компанія Міст Америка щиро вдячні всім учням за участь та вчителям і директору школи за натхнення та підтримку.

Наталя Жизномирська та Тетяна Федак