Picture of Тетяна Федак
ПОЧАТОК РОКУ
Автор Тетяна Федак - п'ятниця 7 вересень 2018 10:41
 

ШАНОВНІ БАТЬКИ, УЧНІ, ВЧИТЕЛІ!

Рідна школа Українознавства розпочинає роботу в цю суботу 10 вересня. Просимо прийти до школи на 8:30 год. зранку. Учні та вчителі повинні бути одягнені у вишиванки. Урочисте привітання з початком навчального 2018-2019 року розпочнеться о 8:45 год. біля входу в приміщення молодшої школи. В 9:00 год. ранку запрошуємо всіх на службу Божу до церкви Св. Миколая за здоровя учнів, вчителів та успішний навчальний рік у Рідній школі.

Після закінчення молитви батьки з дітьми-учнями запрошуються в класи на відкритий перший урок. Навчання в школі в цю суботу закінчиться, як завжди, о 1:15. Діти повинні принести собі перекуску.

Нагадуємо про правила паркування біля школи. Дуже просимо не заїжджати машинами під саму шкільну будівлю, а зупинитись поза церквою. Впевнена, що безпека наших дітей є дуже важливою як для нас вчителів так і для вас батьків.

Якщо хтось по певних причинах ще не зареєстрував дитину/дітей в школу, просимо зголоситися до директора, перед тим як відправити дітей в класи. Без проведеної наперід реєстрації, учні не будуть прийняті в класи і допущені до уроків.

15 вересня навчання в школі не буде. 16 вересня запрошуємо всіх на Фестиваль , який організовує церква Св. Миколая.

З нетерпінням чекаємо на вас. До зустрічі .

З повагою,

Директор школи Тетяна Федак.