Picture of Тетяна Федак
Святкуємо 200річчя Т.Г.Шевченка
Автор Тетяна Федак - середа 5 березень 2014 10:09
 

Шановні батьки,

 В цю суботу 8 березня вчителі класів молодшої школи  запрошують усіх Вас на відкриті уроки, присвячені 200-літтю народження українського генія, великого поета Тараса Григоровича Шевченка. Сподіваюсь, що кожен з Вас отримав телефонний дзвінок- запрошення на свято від вчителів Ваших дітей.

 Для учнів старшої школи та всіх бажаючих батьків Рідної школи Українознавства о 12:15 в залі старшої школи відбудеться зустріч з юристом з міжнародного права  п. Віктором Рудьом на тему "Україна сьогодні".Дуже просимо батьків прийти на зустріч і прийняти участь у дискусії.

 Велика подяка студентам нашої школи, які приймали участь у  проекті "Шевченко- 200 років живого спілкування" на найкраще декламування  вірша"Заповіт".Величезна вдячність вчителям п. Оксані Гуцал та п. Юлії Фатулі за  чудове підготування учнів до конкурсу.   Відео-запис уже переданий на Україну.

 Щира подяка п. Ользі Міклош за допомогу в  придбанні та подарування фотоальбомів для цьогорічних випускників школи. Ваш дарунок буде чудовим спогадом про Рідну школу для наших матурантів.

 З повагою,

директор школи

Тетяна Федак.