Picture of Тетяна Федак
Закінчення року
Автор Тетяна Федак - понеділок 11 червень 2012 11:04
 

Шановні Батьки, вчителі, учні!

Вітаю усіх з успішним закінченням 2011-2012 н.року.Велика кількість грамот за відмінну успішність та зразкову поведінку,подяк,похвальних листів за щоденну допомогу в школі,що були видані цього року нашим дітям є найкращим свідченням цього.

Цього року ми мали 13 випусників, які успішно склали матуральні іспити. Щасти Вам у житті та подальшому навчанні.

Та за усім цим стоїть величезна праця вчителів, які вкладали свої сили, знання, любов до українознавства в ніжні серця наших дітей. Я відчувала, як трепетали вчителів серця, коли виступали їхні вихованці на сцені. Скільки добрих слів я почула від них майже про кожного учня.Велике спасибі їм за це.

Але все це було можливо досягнути лише при співвпраці з батьками,зокрема Батьківським комітетом, який працював, непокладаючи рук, протягом цілого року.Кожне свято вони були з нами, дбали про наші смачні перекуски, пригощали кавою, приготовляли дарунки від Миколая, налаштовували мікрофони,виготовляли букети, робили фотографії,...,і, звичайно, переживали за виступи наших дітей на сцені.Та не лише свята не обходились без підтримки БК. Усі щосуботні прохання, від самих простих до самих складних, виконувались ними.Велика подяка п. Валі Куцаб за ведення фінансів школи,п. Ігору Перожаку за терпеливе і невтомне збирання шкільної оплати, п. Ірені Рибойчук за допомогу у складанні адресару та іншої шкільної документації,п. Богдану Домарадському за організацію чергувань у школі,п. Ірині Стахирі за проведення зборів, п. Наталі Гамуляк за роботу бібліотеки протягом року.За незабутній торт до 60-річчя школи дякую п. Оксані Дрибушар,п. Євгену Сороці за фотографії, п.Надії Вайт за всю її самавіддану роботу підчас святкувань та іншим,хто завжди охоче співпрацював. Назавжди залишиться в мене в пам"яті вівторок вечір перед Різдвяним концертом, коли ми всі як Єдина сім"я прикрашали зал.

Ще я хочу подякувати за декілька речей. До приходу 4 класу до школи, завжди всі парти стояли на місці, хоча мало хто знає, що їх приносив і по закінченню школи заносив щосуботи, п. Сергій Моргун.Дякую Вам також за усю технічну та комп"ютерну допомогу в школі. Шкільна подорож в Український Музей б не була такою успішною без допомоги п. Галі Гоцко, яка професійно  і швидко замовила автобуси для наших учнів.

На превеликий мій жаль цього року я зовсім не мала ніякої інформацїї про проведення Коляди. Але користуючись можливістю хочу від усього серця подякувати всім батькам, нашим учнях, хто в Різдвяний клопітливий час, відшукав можливість і підтримав шкільну традицію. Велика подяка п. Любі Мигалко та п. Богдану Домарадському за проведення колядування.

Дякую п. Мотрі Федорко та п. Орисі Сороці за подання ідей по покращенню навчального процесу,за різноманітні досвіди з різних шкіл.Це все допоможе нашій школі стати ще кращою.

Дуже наперід перепрошую, якщо я щось опустила або ж не назвала когось. Ваша праця заслужено оцінена.

На закінчення я хочу привітати новообраних членів БК - п. Надію Вайт-Голова БК, п. Галину Гоцко- скарбник, п. Гелен Кликс- Відповідальна за чергування в школі, п. Ігора Перожака- Відповідальний за оплату навчання.Сподіваюсь, що у вересні цей список поповниться новими,повними прогресивних ідей  людьми, що приведе нашу школу до співпраці як єдине ціле.

Бажаю усім чудового літа. До скорої зустрічі у вересні.

З любов"ю і повагою,

директор школи

Тетяна Федак.