Відкритий форум для будь-яких обговорень

ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ НА 25 СІЧНЯ

Юлія Грабар -

Історія:  Вивчити тему "Іван Виговський" з підручника на ст. 89-92 та написати  відповіді на питання (1,2,4,6,9) із закріплення на ст. 91.

(Edited by Ольга Янчак - original submission Sunday, 19 January 2020, 5:56 PM)

Укр.мова: Вивчити правила з підручника на ст.61-66. Провідміняти такі прикметники: Гарячий, босий, осінній, порожня. Визначити до якої групи належить ці прикметники.

Укр.літ: Вивчити тему " Цінності літератури середньої доби" . Добре повторити біографію і творчість Григорія Сковороди.

КУЛЬТУРА. Ст. 194-202.

ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ НА 18 СІЧНЯ

Софія Кухарчишин -

КУЛЬТУРА. Ст. 189-192.

(Edited by Ольга Янчак - original submission Tuesday, 14 January 2020, 7:01 AM)

Укр.мова: Повторити що таке прикметник; морфологічні ознаки приметника; розряди прикметників.  

Виконати завдання: Перепишіть, хвилястою лінією підкресліть прикметники, а прямою - іменники, до яких вони відносяться. Угорі напишіть рід та число.

      1. Прийшла холодна осінь. Пташки давно відлетіли у теплий вирій. Першими відлітали швидкокрилі ластівки, безтурботні зозулі, за ними - співучі солов'ї, польові жайворонки та чорні шпаки.  2. Чорногуз - давня українська назва. Вона вказує на колір птаха: шия і груди білі, вся передня частина тулуба також біла, а хвіст - чорний.

Укр.літ: Вивчити тему: " Викриття суспільних недоліків у байках Григорія Сковороди" . Прочитати ( копія  роздана) і аналізувати байку " Бджола та шершень" Записати мораль байки і пояснити.

Дом.завдання на 11 січня

Ольга Янчак -

1. Укр.мова: Вивчити тему " Прикметник. Розряди прикметників - якісні, відносні, присвійні прикметники". Виконати завдання: Замінити словосполучення " іменник-іменник" на " прикметник-іменник", визначити розряд прикметника за зразком:

     ЗРАЗОК: стіл із дерева - дерев'яний стіл ( відносний прикметник).

     Покрівля із соломи, хвіст лисиці, шия жирафа, молоко з-під корови, хустка для мами, квітка із запахом, дівчина із вродою.

2. Укр.літ: Знати біографію Григорія Сковороди. Аналізувати твір Г.Сковороди " Всякому місту - звичай і права...". Виписати і дати пояснення 5 афоризмам Г. Сковороди.

КУЛЬТУРА. Ст. 180-188.

Дом. завдання на 11 січня

Юлія Грабар -

Історія: Вивчити тему "Богдан Хмельницький" з підручника на ст. 64-69 та усно дати відповідь на 2,4 питання із закріплення на ст. 67.

Дом.завдання на 4 січня

Юлія Грабар -

Історія: Вивчити тему "Петро Конашевич-Сагайдачний" з підручника на ст. 55-58 та письмово дати відповідь на 3,8,9,10 питання із закріплення на ст. 58.

КУЛЬТУРА. Ст. 174-179. 

Дом.завдання на 4 січня

Ольга Янчак -

1. Укр. мова: Вивчити тему "Поділ іменників на відміни" . 

Переписати текст, виписати з нього іменники і написати до кожного іменника рід, число, відмінок і відміну.

Ліс — багатство держави, якому немає ціни. Ліс — це здоров'я річки, землі й людини, сьогоднішній і завтрашній день комахи й птаха, зайчати, білченяти, косулі. Без лісу немає води, повітря, чистого неба. Ми повинні більше тривожитись, будити чуття, щоб не згасла в людині пильність і до природи любов. Людина має глибше розуміти, що таке ліс, берегти, цінувати зеленого друга (Л. Дмитерко).

2. Укр.літ: Аналізувати літопис Самовидця. Свій стислий аналіз записати на окремому аркуші паперу.

Шановні батьки та учні , у суботу, 4 січня - день піжами. 


Домашнє завдання на 21 грудня

Ольга Янчак -

1. Укр. мова: Вивчити тему " Відмінювання іменників" з підручника правила на ст.33-35. Записати на вибір два іменника - істота і неістота та провідміняти їх.

2. Укр.літ: Закріпити тему " Початок національного пробудження. Козацькі літописи. Аналіз літопису " Історія Русів"

КУЛЬТУРА. Ст. 168-173.

Домашнє завдання на 14 грудня

Юлія Грабар -

Історія: Вивчити тему "Берестейська унія" з підручника на ст. 52 та усно дати відповідь на 4,5,6,7 питання із закріплення на ст. 53.

КУЛЬТУРА. Ст. 164-167.

Домашнє завдання на 14 грудня

Ольга Янчак -

1.Укр. мова: Вивчити тему " Іменник. Рід і число іменників" ( копія) , з підручника правила по темі ст.29-33. Виконати вправу 33на ст.33.

2. Укр. літ: Вивчити тему " Козацькі літописи. Літопис " Історія Русів" "( з конспекту).

Шановні батьки! У суботу, 14 грудня відбудеться різдвяний концерт у приміщені актового залу старшої школи. Наш клас має бути одягнений : верх - білий сведрик, сорочка, гольфик, на шиї зимовий шалик; низ - штани темного кольору; зимові чобітки і інше зимове взуття, крім кросівок.