Відкритий форум для будь-яких обговорень

Д/З на 16 листопада

Наталія Блавацька -

1. У кн. "Перші кроки" ст. 13: вписати букву и у слова і прочитати їх. Надрукувати букву и. Зошит (синій) "Письмо": ст.4 (1-6 рядки). Зошит (червоний): надрукувати і прочитати склади КИ, ТИ, СИ, МИ, КИТ.

2. Читання на дод. листку.

3. Постійно повторюємо слова пісні "Ялинка" на Новорічне свято (дод. листок у папці). Повторити віршик "Котик мисливець". Вивчити назви місяців року. Вправа (дод. листок).16 листопада - школа працює з 8.45 до 12.00 у зв'язку з Панахидою у Нью Йорку по загиблих під час Голодомору .


Д/З на 9 листопада

Наталія Блавацька -

1. У кн. "Перші кроки" ст. 11,12: повторити слова; знати, які з них починаються на склади КА, КО, КУ. Вправа: ст.9. Надрукувати букву К к: ст.12. Зошит (синій) "Письмо": ст.3 (до кінця).

2. Читання: ст.17 кн. "Перші кроки" (прочитай слово і з'єднай його з малюнком).

3. Постійно повторюємо слова пісні "Ялинка" на Новорічне свято (дод. листок у папці). Повтори віршик-гру "Пішла киця по водицю" (дод.листок).


Д/З на 2 листопада

Наталія Блавацька -

1. У кн. "Перші кроки" ст. 7-8: називати слова по категоріях: одяг, тварини, предмети, якими можна поранитись і т.д.  Надрукувати букву С с (ст.8). 

2. У червоному зошиті читаємо склади, слова і пишемо їх.

3. Дати відповіді на питання:

Для чого потрібне сонце?

Щоб було, якби не було сонця?

Подивись:


Д/З на 26 жовтня

Наталія Блавацька -

1. У кн. "Перші кроки" ст. 6: повторити слова, скласти  з ними речення.  Надрукувати букву У у. У зошиті "Вчимося писати" ст.3 (1-4 рядки).

2. Читання на дод. листку.

3. Оповідання про Київ. Навчитися переказувати 4 речення (див. дод. листок) і повторити вірш:

Ми є діти українські.

Український славний рід.

Дбаймо, щоб про нас маленьких

Добра слава йшла у світ.

Д/З на 19 жовтня

Наталія Блавацька -

1. У кн. "Перші кроки" ст. 5: повторити слова, які з них починаються на склади  ТА або ТО? Скласти  з ними речення.  Надрукувати букву Т т. Надрукувати і прочитати склади в червоному зошиті.

2. Читання на дод. листку.

3. Повторювати молитву "Отче наш"  і вірш "Котилася торба". Хто належить до моєї родини і до Небесної родини? Знати їх імена. Як ми повинні поводитись у родині?


Д/З на 12 жовтня

Наталія Блавацька -

1. У кн. "Перші кроки" ст. 3: повторити слова, придумати 3 слова, що починаються на склад  МО і скласти  з ними речення.  Надрукувати букву О о.

2. Читання на дод. листку.

3. Вивчити назви пір року. Завдання на дод. листках.

Подивись - це цікаво:
Д/З на 28 вересня

Наталія Блавацька -
1. У кн. "Перші кроки" ст. 2: повторити слова, придумати 3 речення з улюбленими словами. Надрукувати букву М м. Знати, які слова починаються на склад МА? Читання (дод. листок).
2. Навчитися писати своє ім"я (з великої букви). Додаткові листки (у книжці).
3. Повторити молитву про Ангела Хоронителя (на листку). Що означає дружити з кимось? Розкажи про свого друга (3-4 речення).


Д/З на 22 вересня

Наталія Блавацька -

1. У кн. "Перші кроки" ст. 1: повторити слова, придумати 3 слова, що починаються на А і скласти (усно) з ними речення.

2. Навчитися писати своє ім"я (з великої букви). У кн."Перші кроки" ст. 1: надрукувати букву А а. Додаткові листки.

3. Повторити молитву про Ангела Хоронителя. Звідки взялися ангели? Хто і коли дав нам  Ангела Хоронителя? Що робить наш  Ангел Хоронитель?