Домашнє завдання на 2 грудня.

Домашнє завдання на 2 грудня.

Сильчук Марина -
Кількість відповідей: 0

Добрий ранок ,дорогі батьки!

Наша субота як завжди пройшла дуже швидко,тому що ми мали дуже багато роботи.Хочу відразу похвалити ваших дітей-мені приємно працювати з ними,вони зацікавлені у всьому,що я розказую і пропоную,активні і розумні.Не виключенням була і ця субота-ми вшановували померлих в час Голодомору,я постаралася дуже делікатно,на дитячому рівні розказати,про події в ті страшні часи,поговорили про значення хліба і як добре,що ми зараз маємо всього вдоволі.Кожен з них озвучив за що вони вдячні.Молитвою та запаленням свічки завершили нашу хвилину пам’яті,зробили аплікацію -сввчка пам’яті з колоском.

На домашнє завдання прошу виконати маленький проект Я вдячний за……Ви отримали роздруківку з листочком Я вдячний за….. і другий листочок з малюнками та словами.Почніть роботу з дітьми проговоривши всіназви малюнків і нехай вони виберуть за,що вдячні,вирізати та приклеїти на перший листочок.Слова вирізати і пропрацювати з дітьми початкові звуки,нехай вони спробують знайти відповідні назви до малюнків.

А ще попрошу на окремих листках прописати своє ім’я по декілька разів,прізвище та імена своїх мами і тата.

Дякую! Щасливого вам Дня Подяки!