Акція ПОСМІШКА

Акція ПОСМІШКА

Федак Тетяна -
Кількість відповідей: 0

Шановні батьки та учні!


Вчителі Рідної школи планують провести благочинний захід під назвою ПОСМІШКА.
Ось у чому полягає цей проект:

За допомогою вчительки нашої школи     п.Ірини Пиндус, ми відшукали сиротинець в м. Маріуполі та сконтактувалися з  директором закладу: 

'МАРІУПОЛЬСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК ЦЕНТР ОПІКИ МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Адреса: бульвар Шевченка, 87 А, Маріуполь, Донецька, 87500           Лазаренко Людмила Василівна - директор       +380683119414

В сиротинці проживає 96 дітей, віком від 1 до 15 років. У нас є конкретна кількість дітей по вікових категоріях. Ці дані будуть роздані вчителям.  Вони ж сконтактуються з вами. 
Отож , як ви уже зрозуміли, нам не обійтись без вашої допомоги. Тому просимо кожного , по можливості, придбати по одній іграшці на суму від $10-$15 і принести їх 15 лютого до школи.
Протягом дня всі діти школи будуть пакувати ці забавки та свої власноручні малюнки чи аплікації в мішечки і складати їх у пачки. Хотілося б, щоб кожна дитина, прийняла участь в цьому проекті і відчула, наскільки важливо допомагати один одному, бути доброю та щирою людиною. 
Нам не обійтися без вас ,батьки, також в організаціі цього заходу. Просимо класових мам прийти до школи та допомогти нашим учням спадковувати  дарунки для сиріт.

Витрати за пересилку пачок взяв на себе Батьківський комітет школи і також ми сподіваємось отримати знижку від компанії, яку виберемо для пересилання пакунків.

Дуже хочемо справитись зі запланованим вчасно , щоб діти сиротинця отримали дарунки на Великодні свята, щоб кожне личко цих 96 сиріток засяяло ПОСМІШКОЮ.

Ми просимо усіх бажаючих приєднатися до нас, щоб наш проект пройшов святково і більш організовано.
Всі ваші  ідеї та участь для нас важлива!
Тож долучайтесь 15 лютого до нашого проекту!

Вкладення B458CAFB-9247-4645-8A7A-84FC34FD7719.jpeg