Повідомлення: Події грудня

Повідомлення: Події грудня

Федак Тетяна -
Кількість відповідей: 0

Дорогі батьки!
Незадовго розпочнеться пора різдвяних свят. 
Хочемо повідомити вас про події , які відбудуться цього місяця у Рідній школі.

1. Цього року до нашої школи поступила досить велика кількість дітей- біженців з України. Страшні реалі сьогодення в Україні змусили  деяких дітей виїхати з краіни навіть без батьків. Багато з цих родин стикнулись з проблемою оплати за навчання дітей у школі. В цей різдвяний час ми звертаємось до кожного з вас по можливості підтримати їх. В суботу 10 грудня при вході у школу будуть стояти два «ангели» зі «скринькою милосердя». 
Будь-яка  ваша допомога буде великою підтримкою для школи і допоможе нам покрити оплати за навчання дітей- біженців. Ця пожертва залишається цілком добровільною. 

2. 10 грудня до нашої школи завітає святий Миколай з гостинцями для наших шкільних діточок. Просимо, по можливості, не пропустити цей день у школі. Фотографіі будуть розіслані по класових групах та виставлені на фейсбуку SOUKS Passaic.

3. 17 грудня в 11:00 год. дня  відбудеться шкільний Різдвяний концерт для батьків та гостей Рідної школи. Концерт відбудеться в аудиторіі Clifton Public School  #3 за адресою 365 Washington Ave,Clifton, NJ 07011. (Вхід через двері #3 зі сторони Washington Ave.) . 
Діти повинні бути відразу одягнені в одяг, про який вас повідомить кожен вчитель класу. 
Вхід &5.00 - за дорослого,  всі діти -  безкоштовно. Зібрані кошти підуть на покриття оплати за рентування приміщення.  
Раді будемо зустрітися з кожним з вас на концерті.

З повагою адміністрація  Рідної школи
Найкращі вітання