Початок навчального 2022-2023 року.

Початок навчального 2022-2023 року.

Федак Тетяна -
Кількість відповідей: 0

Рідна школа Українознавства вітає усіх з початком нового шкільного року!

1. Цього року  усі класи зі садочку до 11 класу будуть навчатись у приміщенні BGCC за адресою 181 Colfax Ave, Clifton, NJ.

2. Навчання у школі розпочинається 10 вересня о 8:30 урочистим відкриттям  та молитвою у церкві Святого Вознесіння  за адресою 635 Broad Street, Clifton, NJ. Просимо дітей бути одягненими у вишиванки та, по можливості,  принести штучні національні українські квіти.
Усі учні повинні мати зі собою олівці, стирачку, ножиці та,принаймі, два чистих зошити.

3. Уроки в перший день( 10 вересня) розпочнуться о 10:00 в BGCC за вище вказаною адресою. Перевезення дітей від церкви до школи є відповідальністю батьків. 

4. Навчання буде відбуватись для усіх класів з 8:45- 13:15  по суботах згідно запланованого календаря шкільних днів. Просимо приводити дітей не швидше 8:30 та забирати вчасно о 13:15. Діти не можуть знаходитись зранку в приміщення школи перед 8:45.
Також, перебування  дітей у школі після 13:15 не входить в оплату за школу і буде нараховуватись окремо в розмірі $25 за півгодини з 13:20.

5. Школа продовжує слідувати протоколу  штату Н. Дж.з причини Ковіду. Перебування дітей в масках чи без масок у школі залишається вибором батьків. Дистанція 6 ft та перевірка температури тіла -скасована. 

7. Просимо батьків не заходити в приміщення школи протягом навчальних годин з жодних причин, так як це є одним з пунктів контракту. Також безпека наших учнів була і є приорітетом  для нашої школи. Вчителі зобов’язані біля входу у школу забрати від вас дитину о 8:45 і повернути її вам о 13:15.Також у школі працює особа, обов‘язком якої є після  8:45 зранку забирати  від вас дитину молодшого віку і відводити її в клас. Старші учні можуть самостійно іти в класи лише після 8:45.

7. Домашнє завдання по всіх класах будемо виставляти, як і в попередні роки, на шкільному веб-сайті ukrschool.org не пізніше вівторків,починаючи з жовтня місяця. Якщо учень пропустив,з певної причин, шкільний день, він завжди зможе переглянути і виконати дом. роботу, щоб бути готовим до наступного разу.

8. Віртуальне навчання у Рідній школі цілковито скасовується, окрім винятків, якщо учні живуть в інших штатах або відстань до школи перевищує 60 миль. Навчання онлайн розпочнеться 17 вересня.

9. Детальніше з правилами поведінки учнів у школі можна ознайомитись на шкільному веб-сайті ukrschool.org. Там також ви зможете відшукати Календар робочих днів Рідної школи.

10. Просимо усіх, хто ще не зробив, зареєструвати дітей до школи. Файл реєстраційних форм знаходиться на шкільному веб-сайті. Виповнені форми просимо пересилати на ridnashkolapassaic@gmail.com

 Чекаємо з нетерпінням на усіх Вас. Перед нами чудовий, творчий, як і попередні, навчальний рік. Наперід вдячні за співпрацю!
Віримо і молимось за перемогу  і мир в Україні!
Слава нашим Героям!