Рідна Школа

Ви не пройшли ідентифікацію (Вхід)

 
Skip Основне менюSkip Курси

Вельмишановні батьки-українці!

Школа Українознавства "Рідна Школа" в Пассейку оголошує набір учнів на новий 2018-2019 навчальний рік. Просимо записувати своїх дітей віком від трьох до п’ятнадцяти років (садочок-дошкілля, 1-11 класи). В школі вони будуть вивчати українську мову, літературу, історію та географію України, ознайомляться з українською культурою.

Заняття проводять кваліфіковані вчителі кожної суботи з 8:45 ранку до 1:15 пополудні в школі при церкві св. Миколая в Пассейку (223 President Street Passaic, NJ). Шановні батьки! Записуйте своїх дітей до української школи. Не позбавляйте їх єдиної можливості вивчити українську мову і одержати знання про Україну.

За додатковою інформацією зголошуватись ridnashkolapassaic@gmail.com.

News Новини сайту

Picture of Тетяна Федак
МАЛИЙ ТЕАТР
Автор Тетяна Федак - п'ятниця 3 серпень 2018 07:35
 
Вітаємо переможців конкурсу "МАЛИЙ ТЕАТР"- 10 клас, керівник Інна Данилюк

IMG9555271.jpg (640×480)

Переможці конкурсу, нагороджені призам и компанії Meest-America

Дотримуючись доброї традиції, компанія Meest-America за підтримки свого офісу в Кліфтоні успішно підтримали творчий конкурс у Рідній школі українознавства в Пасейку, в Ню Джерзі. Цього року в конкурсі брали участь учні усіх класів від садочку до десятого класів. Темою творчого випробування для школярів цього року став «Малий театр». Кожен клас готував маленьку виставу-казку на довільну тему і щосуботи учні мали змогу подивитися й оцінити театральні виступи. Виступи усіх класів були чудовими. Учні інсценували як українські народні казки, так і твори відомих письменників. Деякі класи створили свої оповідання, а самі маленькі- дітки садочку зі своїми вчителями Мариною Гаврильчук та Діаною Бик потішили всіх композицією « Улюблені герої казочок».
Та у підсумку перше місце здобули учні 10 класу під керівництвом Інни Данилюк, класного керівника й учителя історії. Вони перемогли завдяки цікавій постановці, творчій грі та креативним костюмам. Призи були не менш захоплюючими: компанія
Meest-America подарувала переможцям ноутбук, який клас буде використовувати в наступні навчальні роки, та подарункові картки, а також влаштувала маленьке святкування з піцою та напоями.

Директор Рідної школи Тетяна Федак від імені вчителів ти учнів подякувала спонсорам конкурсу за фінансову підтримку та висловила велику надію на співпрацю. В наступному навчальному році школа у Пассейку готується до проведення конкурсних виступів на тему «Я і Україна».

Компанія Міст Америка щиро вдячні всім учням за участь та вчителям і директору школи за натхнення та підтримку.

Наталя Жизномирська та Тетяна Федак

Picture of Тетяна Федак
Подяка батьків Рідної школи вчителям за сумлінну працю
Автор Тетяна Федак - субота 2 червень 2018 06:23
 
На сумівському злеті Роксоляна Г.Аліна С., Владик Б.і Даша К. мали призові місця на конкурсі знання ( питання з історії, географії). Іван С.мав третє місце за декламацію вірша. Дуже дякую Вам і всім вчителям за виховання наших дітей .
Орися С.

Курси


Ласкаво просимо до школи українознавства в Пассейку, Нью Джерсі - "Рідна Школа"
Skip Наші Спонсори

Наші Спонсори

Self Reliance (NJ) Federal Credit Union
Український Народний Дім - Пасейк
Skip Календар

Календар

Нед Пон Вівт Сер Чет П'ят Суб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30