Picture of Тетяна Федак
Новини жовтня
Автор Тетяна Федак - вівторок 16 жовтень 2012 10:22
 

Шановні Батьки, Вчителі!

Протягом вересня місяця багато вчителів нашої школи були відсутніми з певних причин. Та школа продовжувала відмінно функціонувати завдяки так званим «підмінним вчителям», які завжди готові допомогти нам, а саме п. Галині Клименко та п. Наталії Калевській. Дякуємо за Вашу віддану працю на благо наших дітей.Велика подяка також вчителю п.Оксані Коцябі за пожертвування її денної оплати на потреби школи. Нехай Господь Бог сторицею віддячує Вам за Ваші добрі діла.

5 жовтня вчителі п. Ірина Пиндус-садочок, п. Надія Ковтун- 6 клас, п. Оксана Гуцал – 11 клас та директор п.Тетяна Федак прийняли участь в щорічній Всеукраїнській вчительській конференції.Велика подяка вчителям за їхню активну участь в конференції та Батьківському Комітету школи за фінансову підтримку. Конференція пройшла досить успішно,очікуємо позитивних змін.

В наступну суботу 27 жовтня Рідна школа проводить День Осені. Протягом шкільного дня вчителі проведуть тематичні уроки на тему  "Вітання осені". Парад костюмів розпочнеться о 12:00 дня, в якому буде визначено і нагороджено три переможці за найкращі костюми. Запрошуємо усіх бажаючих прийняти участь у цьому конкурсі. Учні зможуть переодягнутися в костюми у школі перед парадом.Прохання до батьків- діти повинні бути одягнені в костюми , які б відповідали шкільним вимогам та нормам християнської моралі. На закінчення Батьківський Комітет пригостить наших дітей смачною піцою. Батьки, які з певних причин не бажають, щоб їхні діти приймали участь в запланованому заході, можуть забрати дітей перед 12 годиною, попередньо повідомивши про це класного керівника.                       

Бажаю усім приємного часу.

З повагою,

Директор школи

Тетяна Федак.