• Вельмишановні батьки-українці!

  Рідна школа Українознавства ім. Никифора Гірняка в Ню Джерзі розпочала реєстрацію дітей на 2023-2024 навчальний рік.

  Просимо записувати своїх дітей віком від трьох до п’ятнадцяти років (садочок-дошкілля, 1-11 класи). В школі вони будуть вивчати українську мову, літературу, історію та географію України, ознайомляться з українською культурою.

  Заняття проводять кваліфіковані вчителі кожної суботи з 8:45 ранку до 1:15 пополудні. 

  Учні Садочка, Передшкілля, 1-11 класів навчаються : 181 Colfax Ave, Clifton, NJ

  Шановні батьки! Записуйте своїх дітей до української школи. Не позбавляйте їх єдиної можливості вивчити українську мову і одержати знання про Україну.

  За додатковою інформацією зголошуватись ridnashkolapassaic@gmail.com.


Шкільні Новини

Перший день 2023-2024 н. р.

Федак Тетяна -

Шановні батьки!

З приємністю повідомляємо, що Рідна школа Українознавства відкриває свої двері цього року 9 вересня .

1.Перший навчальний день розпочнеться святковим привітанням, яке відбудеться о 8:45 ранку в залі BGC of Clifton за адресою 181 Colfax Ave., Clifton, NJ 07013. Просимо, щоб кожен учень приніс зі собою одну надуту кульку ( хлопці- синю, дівчата- жовту). Діти повинні бути одягнені у вишиванки. 

2.Після урочистого відкриття по класах буде проведений перший урок. З приємністю запрошуємо батьків на відкритий урок, де ви будете мати змогу познайомитись з вчителями ваших дітей та батьками класу. 

3. Навчання в перший день школи буде тривати, як зазвичай, до 13:15. Просимо всіх батьків, щоб учні  мали зі собою перекуску та необхідне шкільне приладдя(чисті зошити, прості олівці, кольорові олівці).

4. Лише заздалегідь зареєстровані учні будуть прийняті в класи в перший день навчання 9 вересня 2023 р., і їм буде видано необхідні шкільні підручники. 

5. 9 вересня після 10:00 год. також буде продовжено реєстрацію учнів до школи для тих , хто ще не мав можливості цього зробити. Нагадуємо, що діти, які попередньо не зареєстровані, в класи прийматись не будуть.

6. Навчання онлайн розпочнеться 16 вересня о 8:45. Незадовго будуть вислані коди онлайн класів.

Вітаємо вас усіх з Днем Праці. Зичимо добра, приємних вражень, миру в серцях та близької  перемоги Україні! До зустрічі за тиждень!


*** якщо ви отримали це повідомлення, то ваші діти/ ваша дитина зареєстровані в Рідну школу на 2023-2024 навчальний рік.


З повагою,

Дирекція Рідної   школи українознавства!


.


Вкладення photo-output.jpeg

День Подяки / повідомлення

Федак Тетяна -

Шановні батьки!

В цей передсвятковий день Адміністрація  школи та БК вітаємо  вас з днем Подяки. Миру всім Вам, добра, спокою і затишку у ваших оселях.

Кілька ПОВІДОМЛЕНЬ:

 1. 25 листопада- школа не працює.
 2. 2 грудня навчання розпочнеться за звичним розкладом о 8:45.  Дуже просимо приводити  дітей у суботу  до школи вчасно і забирати їх не пізніше 13:15. 
 3. Якщо ви плануєте забрати дитину/ дітей швидше 13:15, просимо повідомляти про це вчителів заздалегідь.  Батьки не повинні  заходити в класи. Вам виведуть дитину до дверей приміщення у конкретний час, який ви вкажете.
 4. Незадовго розпочнеться Різдвяна пора. Святий Миколай з дарунками планує завітати до нашої Рідної школи 9 грудня. 
 5. Також, 9 грудня проводимо збірку  грошових дотацій для закупівлі чорнила та паперу для друкуючи машин  та ще одної друкарки.Двоє старшокласників будуть стояти біля входу у приміщення з кошиками. Просимо їх не оминати! Збірка коштів цілковито добровільна.
 6. Запрошуємо усіх батьків та гостей на річний святковий Різдвяний концерт,  який відбудеться в приміщенні BGCC 181 Colfax Ave, Clifton, NJ  ( приміщення школи) 16 грудня об 11:00 . Чекаємо на всіх з  нетерпінням !
 7. Вчителі повинні були повідомити усіх вас про одяг на свято для дітей та декорацію залу.Якщо хтось з вас ще не отримав інформації, просимо сконтактувати вчителів як можна скоріше.

Приємних вихідних і до зустрічі 2 грудня! 
Вкладення IMG_9927.jpeg
Старі теми...

Доступні курси